AKTIVITY

POŽÁR 2022

SDRUŽENÍ

JEDNOTKA

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ahoj, dovolte mi alespoň touhle cestou poděkovat za váš komplexní servis a zázemí. Udržet v chodu non-stop provoz jídla a všeho okolo pro takový množství lidí tak to klobouk dolů. Dovolte mi poděkovat nejen vám chlapům ale hlavně ženám/dívkám u vás v hasičárně za tu trpělivost s náma špinavejma a někdy dost smradlavejma, možná protivnejma chlapama od popela a bordelu.

Bohužel jsem už po střídání odjel ale rád bych vám poděkoval alespoň na dálku. Děkuju

Ondřej Krotký Brandýs nad Labem

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/hasici-hrensko/r~873d7df614c811eda873ac1f6b220ee8/?fbclid=IwAR0fqyNO9LFGS5pulCO18KRvOp_wVE-o-S5hVDO4dQqUdIFCeLxFo9e8i2A

Do emailové schránky OÚ Hřensko byl doručen tento email. Děkujeme za Vaší podporu.

Dobrý den, od 1.7. do 3.7. jsme se zúčastnili zásahu v NP České Švýcarsko (Holubí roh) a musím za nás všechny říct, "helmu dolů" za to co tam pro všechny zasahující jednotky děláte! Nikdy jsem neviděl takový 24 hodinový servis. Ať se jedná o stravu, pití, léčivo, ale i v neposlední řadě oblečení... Přejeme vám hodně štěstí s touto přírodní katastrofou, držte se a zvládněte to. Děkujeme za vynikající servis, JSDH Ledenice, Jihočeský kraj.

PS: Když nám řekli, že pojedeme na 2 dny, říkal jsem si že je to málo, ale po 2 dnech jsem byl rád, že už jedeme domu.. Klobouk dolů před těmi co to táhnou od začátku.. Ještě jednou díky.

Jan Johánek JSDH Ledenice

Požární útok hřenských seniorů v Chabařovicích 5

https://youtube.com/shorts/X3ghk6BZDRw

Včera, 25.2.2022 proběhla valná hromada sdružení. Zápis z VH bude k dispozici k nahlédnutí zde na webu.

V sobotu 5.5.2022 se s dětmi do 9 let věku účastníme soutěže v Mojžíři.

V pátek 4.2.2022 se na lezecké stěně v ústí nad Labem koná lezecký výcvik. Odjezd ze Hřenska od hasičárny v 9 hod., kdo tu nebude, nejede.

Členské příspěvky je potřeba platit nejpozději do 30.11.2022