Kategorie: Aktivity

Pochod Hřenskem 2024

Sbor dobrovolných hasičů Hřensko pořádá již 45. ročník pochodu okolím jarního Hřenska, přijďte se také projít.

Sbor dobrovolných hasičů Hřensko
pořádá v sobotu 23.3.2024
45. ročník pochodu
okolím jarního Hřenska

Start, jako již tradičně, bude od hasičské zbrojnice ve Hřensku s registrací a startem od 9:00 do 9:30 hodin. K občerstvení bude teplá káva, čaj a výborná polévka. Startovné je 100 Kč.

Ti z Vás, kdo k nám ještě neznají cestu - autobusem MAD ze zastávky Děčín, hl. nádraží a výstup na zastávce Hřensko, střed. (iDOS). Pokud k nám pojedete autem, parkujte prosím jen na vyhrazených parkovacích místech, případně při zdi pod hasičskou zbrojnicí tak, aby byl stále umožně průjezd i pro velká vozidla.

Je důležité mít na paměti, že každý účastník jde na vlastní nebezpečí a každý účastník musí projít cílem, případně předčasné ukončení oznámit na telefonní čísla, která budou uvedena na starovní listině. Trasa pochodu vede z části CHKO a NP, je tedy nezbytně nutné řídit se návštěvním řádem. A jako každý rok se pochod jde za každého počasí, proto je tomu nutné přizpůsobit oblečení.