POŽÁR 2022

SDRUŽENÍ

VZKAZY

Chcete-li nám něco sdělit, můžete použít tento vzkazník. Budeme rádi za každou připomínku nebo povzbuzující vzkaz.

Pocitadlo Web4U.cz

Přidat příspěvek >

, SDH Hřensko odpovědět
Ahoj, dovolte mi alespoň touhle cestou poděkovat za váš komplexní servis a zázemí. Udržet v chodu non-stop provoz jídla a všeho okolo pro takový množství lidí tak to klobouk dolů. Dovolte mi poděkovat nejen vám chlapům ale hlavně ženám/dívkám u vás v hasičárně za tu trpělivost s náma špinavejma a někdy dost smradlavejma, možná protivnejma chlapama od popela a bordelu.

Bohužel jsem už po střídání odjel ale rád bych vám poděkoval alespoň na dálku. Děkuju

Ondřej Krotký Brandýs nad Labem
, Aktuálně.cz odpovědět
, SDH Hřensko odpovědět
Do emailové schránky OÚ Hřensko byl doručen tento email. Děkujeme za Vaší podporu.

Dobrý den, od 1.7. do 3.7. jsme se zúčastnili zásahu v NP České Švýcarsko (Holubí roh) a musím za nás všechny říct, "helmu dolů" za to co tam pro všechny zasahující jednotky děláte! Nikdy jsem neviděl takový 24 hodinový servis. Ať se jedná o stravu, pití, léčivo, ale i v neposlední řadě oblečení... Přejeme vám hodně štěstí s touto přírodní katastrofou, držte se a zvládněte to. Děkujeme za vynikající servis, JSDH Ledenice, Jihočeský kraj.

PS: Když nám řekli, že pojedeme na 2 dny, říkal jsem si že je to málo, ale po 2 dnech jsem byl rád, že už jedeme domu.. Klobouk dolů před těmi co to táhnou od začátku.. Ještě jednou díky.

Jan Johánek JSDH Ledenice