VZKAZY

Chcete-li nám něco sdělit, můžete použít tento vzkazník. Budeme rádi za každou připomínku nebo povzbuzující vzkaz.

Pocitadlo Web4U.cz

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, SDH Hřensko odpovědět
Ahoj, dovolte mi alespoň touhle cestou poděkovat za váš komplexní servis a zázemí. Udržet v chodu non-stop provoz jídla a všeho okolo pro takový množství lidí tak to klobouk dolů. Dovolte mi poděkovat nejen vám chlapům ale hlavně ženám/dívkám u vás v hasičárně za tu trpělivost s náma špinavejma a někdy dost smradlavejma, možná protivnejma chlapama od popela a bordelu.

Bohužel jsem už po střídání odjel ale rád bych vám poděkoval alespoň na dálku. Děkuju

Ondřej Krotký Brandýs nad Labem
, Aktuálně.cz odpovědět
, SDH Hřensko odpovědět
Do emailové schránky OÚ Hřensko byl doručen tento email. Děkujeme za Vaší podporu.

Dobrý den, od 1.7. do 3.7. jsme se zúčastnili zásahu v NP České Švýcarsko (Holubí roh) a musím za nás všechny říct, "helmu dolů" za to co tam pro všechny zasahující jednotky děláte! Nikdy jsem neviděl takový 24 hodinový servis. Ať se jedná o stravu, pití, léčivo, ale i v neposlední řadě oblečení... Přejeme vám hodně štěstí s touto přírodní katastrofou, držte se a zvládněte to. Děkujeme za vynikající servis, JSDH Ledenice, Jihočeský kraj.

PS: Když nám řekli, že pojedeme na 2 dny, říkal jsem si že je to málo, ale po 2 dnech jsem byl rád, že už jedeme domu.. Klobouk dolů před těmi co to táhnou od začátku.. Ještě jednou díky.

Jan Johánek JSDH Ledenice